Původní petice proti zastavění piazzetty před hotelem Intercontinental

Toto je stránka s peticí z roku 2018

NOVOU PETICI NAJDETE ZDE >>

Proč petice?

Pomáháme s organizací petice proti příjetí plánu zastavění Náměstí Miloše Formana. Protestujeme proti zamýšlenému návrhu Metropolitního plánu Hlavního města Prahy, jehož účelem je změna určení pozemku p.č. 987/1 před hotelem InterContinental, v ulici Pařížská, z náměstí na pozemek určený k zastavění.

Jsme pro zkvalitnění života občanů Prahy 1, a proto odmítáme nevhodné urbanistické zásahy a výstavbu nových budov na úkor zeleně a prostoru, kterého je naopak v Praze 1 nedostatek.

Vyzýváme nejen občany Prahy 1, ale také občany všech částí Prahy a České republiky, kterým není lhostejná podoba a plánovaná zástavba v historickém centru Hlavního města Prahy. 

V rámci petice navrhujeme, aby byla daná změna z návrhu Metropolitního plánu Hlavního města Prahy vyškrtnuta (tj. aby byl pozemek ponechán jako nezastavitelný), popř. aby bylo určení daného pozemku upraveno na zeleň.

PETICE KE STAŽENÍ ZDE >>

 

Petice byla již podána. Další hlasy nejsou potřeba. Všem dobrovolníkům, kteří pomáhali se sběrem podpisů a všem, kteří petici podepsali, děkujeme!

 

Podařilo se nasbírat celkem 1 944 podpisů z potřebného počtu 1 000 podpisů.

O dalším průběhu celého tématu budeme informormovat na těchto stránkách...

   Vizualizace možné stavby626098-original1-u9hec

Odkazy na články v médiích

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace